Europe Tours, CA

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání
 

Zasílání nabídek

Počasí

BENEFIT PLUS

Kurzovní lístek

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Australský dolar116.06

AKČNÍ NABÍDKY

Nejnavštěvovanější

Účet

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Smluvní podmínky

Smluvní podmínky platné od 25.05.2018

Obchodní podmínky cestovní agentury Mgr. Zuzana Perglová, Europe Tours, CA

 

1.Úvodní ustanovení

Cestovní agentura Europe Tours, CA., IČ: 06598421 se sídlem: Rosovice 20, 262 11 Rosovice je autorizovaným prodejcem zájezdů cestovních kanceláří, se kterými má uzavřenou řádnou smlouvu o prodeji zájezdů, popřípadě služeb, na něž se nevztahuje zákon o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb. Dále nabízí i vlastní ubytování v evropských destinacích.

 

2.Vznik smluvního vztahu

Objednat zájezd nebo služby může jakákoliv osoba starší 18-ti let. Smluvní vztah vzniká uzavřením smlouvy mezi klientem a agenturou Europe Tours, CA (v případě objednání ubytování, které nabízí přímo cestovní agentura) nebo podepsáním smlouvy o zájezdu od vybrané cestovní kanceláře a úhrady zálohy na účet cestovní agentury. Každý klient může nezávazně objednat jakýkoliv počet zájezdů nebo služeb.

 

4.Rezervace a smlouva o zájezdu

Závazná objednávka je brána jako písemné objednání zájezdu nebo služby prostřednictvím emailu. V návaznosti na objednávku klienta provede Agentura rezervaci u dané cestovní kanceláře nebo rovnou s klientem vyplní vlastní smlouvy o zájezdu. Pokud je zájezd volný,  Agentura jej zarezervuje a zašle klientovi návrh smlouvy o zájezdu e-mailem. S návrhem smlouvy o zájezdu obdrží klient i potřebné informace pro vyplnění smlouvy, platbu a informace do kdy je nutné vyřídit vše potřebné. V neposlední řadě, nedílnou součástí návrhu smlouvy o zájezdu jsou i Všeobecné smluvní podmínky dané cestovní kanceláře nebo cestovní agentury Europe Tours, CA.
 

5.Platba objednaných služeb

Platba ubytování nebo zájezdu se odvíjí od podkladů a informací zaslaných klientovi s návrhem smlouvy o zájezdu. Většinou klient hradí 50% zájezdu při uzavření návrhu smlouvy o zájezdu a 50% měsíc před nástupem na zájezd nebo na ubytování, pokud není uvedeno v podkladech pro platbu jinak.  Last minute zájezdy, nebo zájezdy uzavřené měsíc a méně před nástupe na zájezd nebo ubytování hradí klient 100% hodnoty zájezdu nebo ubytování (včetně všech služeb uvedených na smlouvě o zájezdu). Platbu je nutné provést na účet cestovní agentury.
 

6.Odbavení

Veškeré vouchery, pokyny na cestu, pojištění nebo letenky dodá klientovi Agentura, popřípadě pořádající cestovní kancelář prostřednictvím e-mailu uvedeného ve smlouvě.  Odbavení může klient očekávat cca týden před nástupem na dovolenou nebo na ubytování. Agentura nenese odpovědnost za pozdní dodání odbavení způsobené cestovní kanceláří.

 

7.Storno podmínky

Na zájezdy se vztahují storno podmínky cestovní kanceláře, která zájezd pořádá. Tyto storno podmínky jsou klientovi zaslané s příslušnou smlouvou o zájezdu dané cestovní kanceláře.
Výjimku tvoří prodej samostatných služeb a ostatního, kde činní storno poplatek výši skutečně vynaložených nákladů, nejvýše však 100% hodnoty služby.

U objednaných služeb, které organizuje přímo cestovní agentura,

CA Europe Tours má storno podmínky následující:

více než 60 dní před prvním dnem nástupu: 15% - min. 500Kč/os. z celkové ceny pobytu
59-40 dní před prvním dnem nástupu: 35% z celkové ceny pobytu
39-20 dní před prvním dnem nástupu: 50% z celkové ceny pobytu
19-10 dní před prvním dnem nástupu: 75% z celkové ceny pobytu
9 dní a méně před nástupem : 100% z celkové ceny pobytu


 

V případě zakoupených voucherů přes slevové portály je v případě storna 100% částky. Možná je změna termínu pobyty po předchozí domluvě s cestovní agenturou.

 

8.Reklamace

Reklamaci zájezdu je třeba řešit s pořádající cestovní kanceláří, ihned u zástupce cestovní kanceláře v místě pobytu. Pokud nebude reklamace na místě vyřešena, je třeba zaslat písemnou reklamaci bez zbytečného odkladu (nejpozději však do 1. měsíce od návratu ze zájezdu). Agentura nenese odpovědnost za nedodržení smlouvy o zájezdu a nabídnutých služeb dané cestovní kanceláře, je však zákazníkovi vždy plně nápomocna tyto situace řešit.
V případě objednané služby přímo od cestovní agentury, je klient povinen řešit stížnost ihned na místě buď s majitelem hotelu nebo volat na nouzové číslo uvedené na voucheru ubytování.

9. Osobní údaje
Agentura uchovává Vaše osobní údaje ve své databázi a nikomu dalšímu je poskytovat nebude. Podpisem smlouvy stvrzujete souhlas se zasíláním nabídek na akční dovolené a last minute zájezdy.
Cestovní agentura má zákonné oprávnění za účelem uzavření a plnění Smlouvy zpracovávat osobní údaje zákazníka. Cestovní agentura shromažďuje a zpracovává následující osobní údaje zákazníka /fyzické osoby/: jméno, příjmení, titul, datum narození, místo trvalého pobytu, telefonní číslo, e-mail, bankovní spojení, evidence plateb. Podrobné informace o zpracování osobních údajů a poučení o právech zákazníka v souvislosti s ochranou osobních údajů (GDPR) jsou uvedeny na našich webových stránkách v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů v souladu s GDPR.

9. Závěrečná ustanovení 
Tyto Smluvní podmínky jsou účinné od 25. 5. 2018. Objednatel pobytu potvrzuje podpisem smlouvy - objednávky,  že se seznámil s  jejím obsahem, zejména s  rozsahem objednaných služeb, jakož i  s  podmínkami úhrady odstupného, které je v  případech stanovených touto smlouvou povinen uhradit agentuře. Objednatel zájezdu bere na vědomí, že pojistné podmínky a odstupné jsou nedílnou součástí smlouvy, souhlasí s nimi, a to jménem všech spolucestujících osob, ve prospěch kterých tuto smlouvu  uzavírá. Objednatel zájezdu je osobně odpovědný za správnost všech jím uvedených osobních údajů.

 

 

 

Vytvářím objednávku...